Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám ezt alkohol...

Hogyan tudnám ezt alkohol nélkül is elérni?

Figyelt kérdés
Nem találtam jobb kategóriát, igazából nincs mentális problémám. A kérdésem arra irányul, hogy hogyan tudnám elérni azt, hogy olyan felszabadult legyek mindig mint akkor, amikor iszok? Nem vagyok túl zárkózott, de ha iszok, akkor az átlagosnál jobb szövegem van, és kiváltképp szórakoztató vagyok. Nem akarom elhinni, hogy ezt csak alkohollal lehet elérni. Azt szeretném, hogy mindig ilyen legyek. Egyedül vagyok ezzel a kérdéssel?:D
2013. febr. 24. 14:54
 1/4 intrepid ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én is így vagyok, és még nagyon sokan. És most jobb?
2013. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt hiszem épp ezért iszunk alkoholt, és nem pedig káposztalevet.
2013. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan elégedettnek kell lenned önmagaddal, nekem sikerült, csak ez megváltozott később a megszokásból adódóan. Nap mint nap sokkal szórakoztatóbb voltam, mint mostanában részegen.
2013. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az állapot engem is zavart, részben ez miatt is tettem le a piát. Ha megittam néhány sört, csak úgy dőlt belőlem a szöveg, olyan dolgok jutottak eszembe és olyan jól tudtam őket megfogalmazni, hogy akkor és ott nagyon fain csávónak éreztem magam. Másnap tisztán meg elgondolkodtam, hogy akkor nekem állandóan a beba%zás közeli állapotban kell lennem, ha jól akarok szerepelni mások előtt? Ez elszomorított és ez miatt és más egyéb okok miatt is döntöttem úgy, hogy nem iszok. Persze biztos még meg fogok inni néhány pohárral életem során (még 30 sem vagyok), de most nagyon nem hiányzik. Tehát mással is volt már ez. Szerintem próbáld ki, hogy egy-két hónapig, fél évig nem iszol és hidd el, tisztán még jobb fej leszel, mint piásan!!
2013. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!