Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (Kéz) Körömgombám lenne?

(Kéz) Körömgombám lenne?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik a kérdés, de még sosem volt semmiféle gombám, így nem tudom megállapítani. Szóval, 3 hónapig volt fent zselés körmöm, rendesen szalonban csináltattam, és úgy gondoltam hogy leszedetem, mert már idegesített, és azóta egyszerűen nem jön helyre a körmöm. Visszataszítónak találom a saját körmeimet, és igénytelennek, pedig nekem sosem voltak ilyenek a körmeim. Alapból is a kezemre nagyon igényes vagyok, de ahogy most kinéz... Sírni tudnék :(


Kép:

[link]



2013. márc. 23. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem körömgomba,akkor a körmöd el lenne színeződve,esetleg megvastagodva. Itt semmi ilyen nem látszik. Ez inkább a rendszeres reszeléstől van,elvékonyodott a körömlemez. Amíg teljesen le nem nő (kb. 5-6 hónap)ilyen lesz.
2013. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Most picit megnyugodtam, mert elég kínos lenne ha körömgombám lenne, mivel a munkahelyemen közvetlenül érintkezek emberekkel. Soha többet nem fogok műkörmöt rakatni!
2013. márc. 23. 10:49
 3/4 gabriell88 ***** válasza:
Ajánlom a japán manikűrt, körömerősítő és kb olyan gyakran kell tölteni, mint a műkörmöt. 2000 ft körül csinálják, méhviaszt dörzsölnek a körmödbe és ez szépen lenő. :)
2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabriell88 ***** válasza:
viszont lakkozni nem lehet, mert akkor veszít a hatásából
2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!