Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férges vagyok, mit tegyek?

Férges vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lényeg annyi, hogy ma észrevettem a kutyám ürülékébe ilyen kis fehér pöttyöket, na mondom "nagyon jó" ha ez féreg..

Pár napja nincs étvágyam csak kicsi és eszembe jutott, hogy mi van akkor ha én is férges vagyok?! Ma amikor vécén voltam megnéztem a székletemet és az én ürülékembe is voltak ilyen pici fehér pöttyök! Úgy tudom, hogy a foghagyma jó ilyenkor! Hány gerezd foghagymát egyek naponta?


2013. márc. 25. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
orvos
2013. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Na ezt az értelmes választ.

Kérdés: "... mit tegyek?" válasz: orvos


Az orvos az főnév, egy szakma megnevezése, nem pedig cselekedet.


A férgesség gyanújára nagyon jó, keress rá egy colonix nevű készítményre. Illetve vannak humán féreghajtó gyógyszerek is.

2013. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja amúgy foGhagyma nincs, csak fokhagyma.
2013. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tudtam, hogy ezt a választ kapom elsőnek! Amúgy nem tudok elmenni orvoshoz mert minden nap dolgozok és hétvégén meg nincs orvos, szabadnapra meg nem mehetek:S
2013. márc. 25. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Aztán, hogy te meg kis előadást tartasz nyelvtanból, az aztán értelmes válasz. :D:D Látom nincs jobb dolgod... Meddig dolgozol?
2013. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
7-19ig és majdnem 8 óra amire hazaérek, amúgy debreceni vagyok!
2013. márc. 25. 17:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg rokon nem tudja neked feliratni? A fokhagyma kihoz valamennyit, de nem szünteti meg a férgességedet.
2013. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha el tudok menni az orvoshoz és én azt mondom h férges vagyo, nem fog hülyének nézni ? mit fog felírni? mennyi ideig tart ez az állapot? mikor múlik el?
2013. márc. 25. 17:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy fog hülyének nézni :) látott már cifrábbat is.
2013. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A mi családunkban is volt férgesség (régebben). Én még kicsi voltam, de azért elmondom, amire emlékszem. Szóval a lényeg, hogy kaptunk ilyen kicsi műanyag tokocskákat, amikben székletmintát kellett leadni. Azokból kitenyésztették, hogy milyen féreg, és írtak fel gyógyszert. Ha jól emlékszem, utána megint kellett mintát leadni, hogy biztos kipusztultak-e. De lehet, hogy nem emlékszem pontosan, tényleg kicsi voltam.
2013. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!