Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apró szemölcs, vajon elkaptam...

Apró szemölcs, vajon elkaptam a HPV vírust?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok, szexuális életet eddig nem éltem, mégis találtam a hímvesszőm tövén egy apró szemölcsöt. Utána olvastam, és mindenhol HPV vírusnak írják, de az szexuális úton terjed, ráadásul hámsérülés is szükséges hozzá, amely előfordulása nálam nem valószínű.
2013. márc. 25. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nővel még nem voltál nem valószívű, hogy HPV.

Lásd: hogyan terjed a HPV

[link]

2013. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szemölcsöt is egy papilloma vírus okozza. ha nem is pont HPV-t de valamelyik fajtáját biztos elkaptad
2013. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van.Az egyéb papiiloma vírussal pedig szinte mindenki fertőzött,az immunrendszer függvénye,h mikor okoz panaszt.
2013. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
annak ellenére hogy nem èlsz nemi èletet még lehet hpv-d. a szemölcsös változat nem csak nemi úton terjed! lehet akàr egy közös törölközőhasználat is az okozója. vagy uszodában is el lehet kapni!
2013. máj. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!