Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Virusos szemölcseim vannak....

Virusos szemölcseim vannak. Mit tehetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Kb 2 éve uszoda használata után szemölcsök nőttek az orromra. Eléggé zavart ezért levetettem őket. ÚJRANŐTTEK!!

Ezután egy évre rá fogamzásgátlót akartam iratni ahol kiderült hogy HPV-s vagyok. Nem derült ki a szövettanon hogy milyen virus okozza a szemölcsöt, mert nem volt elég minta.Mennyire valószinű hogy a HPV okozza? Hiába szedettem le már 2x, mindig visszanőtt, és még az orrom belső részére is nőtt.. Mit tehetek? Eléggé zavar, merthogy viszket. Vérehulló fecskefű oldattal kezelem, de még semmi eredmény.



2013. márc. 17. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A külsőleges kezelés mellett immun erősítés kéne. A vírusos jellegű szemölcsöket egy bizonyos HPV vírus okozza. Jó lenne Isoprinosine tablettát szedni. Ezt kifejezetten ajánlják visszatérő szemölcsök esetén.
2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Isoprinosine-t szedtem. És mikor meghallotta egy másik orvos akihez mentem azt mondta hogy ne is váltsak ki többet mert hiába hogy azt mondják róla hogy jó gyógyszer, semmit sem ér és drága is. 3 hónapig kellett szednem és tényleg semmit nem értünk el vele. Inkább Echinácea cseppek vagy Grapefruitmag cseppek.. Teljesen kétségbe vagyok esve mert mindig visszajön. azt is mondták rá hogy alkohollal áztatott vattát tegyek arra a felületre és két hét alatt elmúlik de nem merem kipróbálni.
2013. márc. 19. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom elmúlna-e tőle,de ha el is múlna, amíg az immunrendszered nincs rendben vissza fog jönni újra.
2013. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Hát igen valóban elég gyenge az immunrendszerem. Szokták mondani hogy ez nem is immunrendszer hanem vattacukor. :D
2013. márc. 19. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:
szia. sok-sok c vitamin. meg a grépfruitos cucc az nagyon jó. sok friss gyümölcsöt egyél és sokat legyél a friss levegőn is. hpv vírus is tud ilyen elváltozást okozni sajnos, de még szerencsés vagy hogy nem a szádban nőttek ki. amíg vannak rajtad fertőz, erre figyelj. a grépfruitos oldattal lehet ecsetelni is azt olvastam valahol. amúgy ez nem inkább uszodaszemölcs? mert arra is másféle ecsetelőt írnak fel.
2013. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínű uszodaszemölcs, már eltűnt onnan, egy helyen újra nőtt de az is leszáradt.
2013. júl. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!