Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bőrgyógyász kitudja irtani...

A bőrgyógyász kitudja irtani a szemölcsöt a testemből úgy, hogy többet ne jöjjön vissza?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan mint a herpesz, hogy ha egyszer elkapom, akkor mindig lesz? Egy volt osztálytársam kezén volt aki a padtársam volt és tőle kaptam el és azóta az ujjamon és a tenyeremen jelennek meg kis fehér hólyagok. Egy darabig vacakoltam ilyen savas ecsetelővel, amitől elmúlt egy időre, de mindig előjön újra. A bőrgyógyász eltudja végleg tüntetni?
2013. márc. 25. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász általában lefagyasztja. Nekem elmúlt tőle és nem is jött vissza, de van akinek igen. Sajnos a szemölcs az elég szenya tud lenni, de legyőzhető, csak meg kell találni, hogy neked mi segít rajta. Egy orvos nem árthat semmiképp. Szerintem próbáld meg.
2013. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudja.
2013. márc. 26. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács... az orvost elkerülöd, legtöbb esetben akár kivágja, akár fagyasztja visszatér előbb utóbb.

Vegyél a gyógyszertárban szalicil acyd ecsetelőt és reggel este tegyél rá, majd ragaszd le. 3 nap után langyos sós vizben áztasd kicsit a kezed és a felpuhult részt kapargasd le. Amikor már kinyilt vagy jól felpuhult a szemölcs tegyél rá grapefruitmag kivonatot fülpiszkálóval tudod jól rátenni, (lehet kicsit csípni fog) és ragaszd le. Mindezek mellett folyamatosan idd a grapefruit mag kivonatot napi 2x 10 csepp langyos hideg teába téve. Hidd el meg lesz az eredmény. A szemölcs immunrendszeri gyengülés miatt tud kijönni! Ezt kell kezelni. Utána ha elmúlt figyelj rá, hogy a bőröd esetleg nem-e szárazabb (ugyanis kiszáradtabb bőrbe jobban előjön), és kend a kezed meg akár a tested is.

2013. márc. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is olyan ecsetelőt használok, viszont nem szoktam leragasztani. lehet, hogy azért tud terjedni. Mindenesetre elmegyek bőrgyógyászhoz, mert bosszant.
2013. márc. 26. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Vérre hulló fecskefű növénnyel kezeltük a szemölcsöket, nem jöttek vissza. Már kibújtak, igaz, most belepte a hó..

Napi kétszer a szárából levő nedvességgel kend be. Előtte szappanos vízzel mosd meg a szemölcsöket, hogy jó szárazak legyenek. Két hétig tartott a kúra, hatásos volt.

2013. márc. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok... és igen igen igen... a lányomnak ma reggelre teljesen leszáradt, leesett a hüvelykujjain lévő 2 szemölcs (fehér szarus). Kérdező legyen türelmed már másodszor sikerült eltüntetnem, 4 éve ugyanezzel az én talpamon lévőt irtottam ki, azóta sem jött vissza! A lányomnál 2 hét alatt sikerült (a talpi 4 hónap volt). Grapefruit mag kivonatot külsőleg (töményen az előzőleg szalicilsavval felpuhított szemölcsre) és belsőleg (2x10 csepp) is!!!!
2013. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!