Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy HIV pozitív vagyok?

Lehet, hogy HIV pozitív vagyok?

Figyelt kérdés

Azután kezdődtek a panaszaim,hogy összejöttem a mostani párommal. Megtörtént a dolog,aztán 2 hónapra rá folyamatosan valami miatt gyulladásban van a szervezetem. Kivették a mandulámat is kb egy hónapja,de a panaszaim nem szűnnek.

Fáradékonyság,hányinger,néha izomfájdalom,kimerültség,és a legérdekesebb a hőingadozásom... Reggel,és este olyan 36,2-36.4 körül mozog,napközben pedig felkúszik 37,2-37,5-re is.

A ráadás,hogy amikor pakoltam találtam egy HIV tesztről szóló leletet otthon,de negatív lett... a papíron szereplő dámtumkor még nem voltunk együtt.

Azt követen 1 hónapra rá,már igen.

Szerintetek lehet ez a dolog kapcsolatban a HIV-vel?

Kérlek,írjatok,nagyon megköszönném!


2013. márc. 27. 07:31
 1/10 Robi.88. ***** válasza:

Ha negativ volt a papir akkor szted h lennel hiv fertozott?

A mandula kivetel kornyeken nem volt vérvételed?

2013. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De volt vérvételem. Az kimutatta volna ha HIV vírust?

Tudod,fura,hogy azòta vannak problèmáim,mióta szexuális életet élünk. Június óta.

2013. márc. 27. 07:51
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Tessék elmenni egy kivizsgálásra. Nincs értelme belekeverni egy olyan HIV teszt eredményét ami még az esetleges fertőzés előtt készült. Mintha csonttörés előtti röntgen felvételt nézegetnél holott már be van gipszelve a kezed. Abszurd.
2013. márc. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A HIV fertőzés tünete nem sokkal a fertőzés után egy influenzaszerű megbetegedés, amit viszont akár évekig tartó tünetmentesség követ.

Szóval ha elhúzódnak a panaszaid, az nem biztos, hogy HIV lesz. (Elkaphattál mást is:)

Két ötlet van:

1. Menj el szűrésre. Sima vérvételkor nem nézik, és másból nem derül ki.

2. Beszélj a pároddal. Ha már a párod.

2013. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre biztos választ csak egy HIV szűrés adhat. HIV szűrést minden Bőr-, Nemibeteggondozóban végeznek. Általános laborvizsgálat során erre nincs lehetőség. Kérj időpontot, beutaló nem kell.
2013. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mindenki egyből a legrosszabbra gondol. Vannak egyéb, akár szexuális betegségek is amik okozhatják a rosszul léteket.

A síma vérvételnél nem mutatják ki a hiv-et, de lehetnek arra utaló jelek a vérben ha jól tudom. De ezt nem biztos hogy figyelik a dokik. Menj el szűrésre, semmi más nem mond biztosat.

2013. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tavaly augusztustól tart a kálváriám... Egyszer már teljesen lebénultam,majd újratanítottak járni... Aztán kivették a mandulámat,de a fáradékonyság,étvágytalanság,hőemelkedéses probléma ugyanúgy megvan. Teljesen tanácstalan vagyok.

2013. márc. 28. 10:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg a HIV szűrést, és próbálj meg immunológiára eljutni.
2013. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A párodtól nem kérdezted meg, hogy miért csináltatott HIV tesztet? Mert mondjuk ha valaki gyakran látogat örömlányokat, előfordulhat, hogy elkap valamit, lehet ő is megijedt, csináltatott egyet, nem volt semmi baj, járt utána is, vagy ilyenek.. Szóval azért az ember csak úgy nem csináltat HIV tesztet, én tuti megkérdeztem volna, már csak kíváncsiságból is, hogy mi ez az egész...
2013. márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
hello mint hiv+ szeretnék segiteni ! Sok a süket duma.Rendszeres véradó voltam, itt is szürtek ki,értesitettek levélben hogy fizetik csak menjek be, na itt kezdődik a baj.Ha már ők fizetik..utána közölték mi van.Nem lepődtem meg mert nagyon rosszul voltam,és nem értettem miért, másfél éves fertőződésem volt,egy mililiter véremben 300 000 virus volt,közepes fertőződés.Már az első gyógyszer után jobban lettem,ez egy kreált kitalált virus,nem a természet alkotta, azért van hogy aki gyártja a gyógyszert megszedje magát 400 ezer forint a gyógyszer havonta, amit nem én fizetek hanem az állam,nem is tudnám fizetni,lényeg hogy lehúzás és a melegek bixexek ritkitása volt a cél.Na mindegy, visszatérva a lényegre, hetekig tartó 37 fokos hőemelkedés és mindemnféle torokgyulladás elkapása,amit nagyon jól lehet kezelni antibiotikummal elmúlik csak két múlva újra felbukkan egy gyulladás, gyenge az immunrendszer,ammikor fekélyes foginygyulladásod van, éjszakai izzadás hetekig,és tüszős torok vagy mandulagyulladás, de inkábbb a madula jelzi , és amikor azt hiszed meggyógyultál, akkor egyoldali gyirokcsomó megnagyobbodás egy oldalon...ezek a tuti jelek.
2018. aug. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!