Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Alma allergia létezik?

Alma allergia létezik?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, (amióta idén van alma) ha eszem egy almát, pár perc múlva borzasztóan viszketni kezd a szemem, és egy kicsit a szám környéke is.

Először azt hittem, hogy csak véletlen, aztán azt, hogy nem mostam meg rendesen... De akkor is így van, ha különös gonddal megmosom és meg is hámozom, és utána kezet mosok. Soha nem tapasztaltam még ilyet régebben. Nekem ez elég furcsának tűnik.


2013. márc. 27. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi sem elképzelhetetlen. Nekem mondjuk az is furcsa, hogy a szemed kezd el viszketni, az inkább pollentől vagy portól szokott, nem ételtől. Bár ki tudja.


Nem tudom hol veszed az almát, de most vegyél máshol és úgy próbáld meg, lehet valami olyan vegyszerrel kezelik, amit le sem tudsz mosni...

2013. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen létezik! Olvastam róla, mert én is almát ettem múlthéten, utána elkezdett zsibbadni a szám és feldagadt... ugyanez volt a mai nap is! Ezek a tünetei amit én olvastam, és az hogy viszket, feldagad a torkod is.
2013. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!