Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet az állandó puffadás?

Mitől lehet az állandó puffadás?

Figyelt kérdés
IBS-em van, ami tejallergiában jelentkezik (vagy a csuda tudja, mert csak elémcsesztek két eredményt, az egyikre azt vakarta rá a doki, hogy Irritábilis vékonybél szindróma, a másikra, hogy laktózintolerancia). KÖzben súlyos petefészekgyulladásom és bélgyulladásom is volt...feltételeztek egy gyomorfekélyt is...kinyomozni, persze egyiket sem nyomozták ki. Kórházba utaltak, 4 nap infúzió és kész. Viszony iszonyatosan puffadok mindentől (peteérésem sincs, mert ott meg PCOS-t és prolaktin problémát állapítottak meg)... de egyszerűen nem értem miért nem nézik globálisan a problémákat. Elvesztettem egy babát májusban...visszanézve nem is olyan meglepő, de szeretném az egészségem rendbetenni....... És a puffadás is utalhat valamire. Mindentől: (laktózmentes tejet iszom) joghurt, gyümölcs, hús...MINDEN és ez annyira ciki
2009. szept. 18. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet candidatol.

Meg attol is, hogy hulyrere gyogyszereztek!

Fontos lenne nagyon, hogy csinalj egy komolyabb meregtelenitest!

Nem olcso de ez segitett nekem is,engem is tonkrevagtak a gyogyszerekkel es en is puffadtam, ugy neztem ki mint egy 6 honapos terhes.

Persze semmit nem mondtak.

www.drnatura.hu

Itt tudsz utanna nezni!

Tudom, hogy draga, de megerte! En ket honapot csinaltam.

A puffadast megszuntette mar az eslo heten, es nem voltak kellemetlen tuneteim, wc-re rohangalas vagy ilyesmi.

Jobbulsat kivanok!

(ha megengedsz egy megjegyzest, altalaban ez a sokminden betegseg lelki eredetu, onnan indul el, probalj magadban rendet tenni, tudom tutira ez a sok minden megviset plusszban. Ha teheted olvasd el a the secret cimu konyvet ha nem nezd meg ezt az oldalt www.thesecret.hu, titok link alatt ott van az egesz konyv., ez segit majd egyensulyba kerulj lelkileg!)

2009. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megnézem!!!köszönöm szépen
2009. szept. 19. 09:12
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!nagyon sajnálom ami veled történt.én azt javasolnám hogy kérj egy alaposabb kivizsgálást,és kérd hogy vizsgáljanak ki lisztérzékenységre is.sajnos ezek a tünetek mind lehetnek tőle.én ezt azért tudom mert én is az vagyok,most derült ki fél éve,és én is állandóan puffadtam,és már minden bajom volt.és ez a bélszindróma is utalhat arra,egyébként nekem is valami olyasmi van:(.remélem nagyon hogy rendbe jössz!szorítok neked,én is most gyógyulgatok.
2009. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!