Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az a puffadás, ami...

Milyen az a puffadás, ami "babásodás" esetén jelentkezik? Állandó, vagy csak néha van? Olyan, mint amikor étel miatt fújódik fel az ember és rossz az emésztése, vagy csupán gömbölydedebb az alhas?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia.


Általában én a "leeresztett lufi"-hoz hasonlítanám,elég érdekes érzés,de úgy érzed,mintha tele lenne a pocid,miközben éhes vagy,és kellemetlen ha be akarod húzni a hasad,valamint 6-8 hetesen már kerekdedebb is lehet az alhas,persze ez nagyon alkatfüggő.Lizy

2008. szept. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint mikor az etel miatt fujodik fel,es nem csak neha van hanem elegge allando..Kellemetlen volt nekem,minden percben ki kellett mennem wc-re pukizni(bocs).
2008. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nekem is ez van most, már 3 napja tart, jönnek a szelek...nagy a hasam... :-) köszi mégegyszer!!
2008. szept. 28. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban szerintem a nadrágon lehet észrevenni.Szűkebb a pocak résznél.
2008. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!