Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon beteg apukam?

Nagyon beteg apukam?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok de imat es drukkot kernek! Leukemia gyanus apam, vesznek tole csontvelot, meg semmi konkretumot nem allapitottak meg. Segitsen mindenki egy imaval aki nem hisz az egy drukkal! Nekem fontos, es ez meg mindenkinek ingyen van! Elore is koszi!

2013. ápr. 6. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Sok sok szeretet és kitartás küldök apukádnak, neked családodnak! :)

UI.: drukk

2013. ápr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En is iszonyatosan bizom benne, hogy lesz eleg ereje hazajonni.
2013. ápr. 6. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Imádkozom értetek :)
2013. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2013. ápr. 6. 17:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen gondolok Rátok! Erőt és kitartást kívánok Nektek.

Hidd el, minden rendben lesz! S, ha valami baj lenne, akkor az orvostudomány segít, valamint a család szeretete és mi is itt vagyunk!

Üdv.: Rea

2013. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a biztatást! Itthon már nem merek sírni, nehogy a család lássa... Én rettentően félek, hogy nem lesz velünk és elveszítjük és nem mondtam el neki, hogy mennyire szeretem! Most már nem is merem nehogy búcsúzásnak vegye!
2013. ápr. 8. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
nem hiszek, de nagyon nagyon szorítok még így ismeretlenül is! nagyon jó lenne ha édesapád sokáig boldogan élne! sok boldogsagot, hosszú életet!
2013. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!