Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon megvagyok fázva, ötlet...

Nagyon megvagyok fázva, ötlet hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb 5 napja elég beteg vagyok,de egyre rosszabb ilyenkor nincs orvos szóval oda se tudok menni,úgy köhögök hogy már nagyon fáj a torkom ez miatt az orrom is folyamatosan akcióba van.
2013. ápr. 6. 20:59
 1/7 anonim válasza:

egyél hagymát hagymával én azt szoktam csinálni

reggelire szalonna kenyér egy fél fej makói lila hagyma

avagy méd az is jó ha 2 gerezd fokhagymát összenyom a nyomókával beleteszed 3 teáskanál mézbe és azt eszed

3 nap alatt rednbe rak tapasztalatból mondom


de azt is garantálom hogy nagyon büdös leszel

én ezt egy hétig csináltam és már a bőröm is hagyma szagú lett

de csessze meg meggyógyultam :)

2013. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát a hagymát majd kipróbálom,de a mézre sajnos allergiás vagyok
2013. ápr. 6. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:

pálinka, mézes fokhagyma, jó meleg vízben ázás és utána ágyba bedunsztolod magad, inni-inni-inni, C vitamin bőven, meleg tea, sós vízzel gargalizálni, kamilla fölött inhalálni, langyos vizes sállal betekerni a torkodat, disznó zsírral jól bedörzsölni a mellkasodat


Ezek mind jól bevált itthon is alkalmazott módszerek.

2013. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. ápr. 6. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem az vált be hogy egy kád forró vízbe kamillát öntöttem:D reggelre kutya bajom se volt:)
2013. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gőzölés orr spray esetleg.
2013. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm majd kipróbálom őket :D
2013. ápr. 7. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!