Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatosan fáj a gyomorszám....

HBii kérdése:

Folyamatosan fáj a gyomorszám. Kis gyerek korom óta küzdök hasfájdalommal, főleg kajálásnál. Kb. a világ összes vizsgálatán voltam már. Valakinek valami ötlet, hogy mi lehet a baj? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Színes fizetős ultrahangon is stb, de semmi. Most már reggelről is fáj nagyon a gyomrom, még ha eszek is, akkor pedig főleg. Már csak a gyomor tükrözést látom lehetőségek között, de azt nem szeretném. Sok folyadékot iszok, azzal szerintem nem lehet baj. Az orrom elég sokszor elkezd vérezni mostanában. Nem folyik, csak sokszor észreveszem a zsepin ha fújom az orrom. :S Valakinek ötlet, hogy mi a baj lehet? NORMÁLIS VÁLASZOKAT LÉGYSZI!
2012. jan. 6. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyomortükrözés deríthet fényt a problémádra. Nekem csinálták már. Nagyon féltem, mert teljesen elrémisztettek. Kb 3 percig tartott. Előtte befújtak a torokba érzéstelenítőt, így hányinger sincsen. Menj el szerintem.
2012. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm orvostól orvoshoz járt évekig gyomorpanaszaival, nem derült ki mi a probléma... Az sem, hogy laktózérzékeny,arra magától jött rá. Emellett azonban más is lehet a háttérben, ugyanis a tejmentes ételektől is rosszul van mai napig nem tudja, hogy miért nem bírja a gyomra az ételeket.
2018. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!