Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a 11. hétre csináltattam...

Ha a 11. hétre csináltattam egy HIV tesztet, akkor mennyire megbízható az eredmény? MIvel a tüneteim megvannak. Azonban a teszt negatív, és én aggodok.

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A AIDS tünetei évek vagy évtizedek alatt jelentkeznek (vírus variánstól függően)... Te milyen tüneteket érzel?
2009. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom akkor már a 6. hét után is kimutatják ezek az új tesztek, de nem akarok butaságot mondani. Kérdezd meg a labort ahol csinálták.
2009. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy még biztosabb ha 3 hónap után megy el az illető.Bár nem hinném,hogy baj lenne,hisz mégis negatívot mutatott,lehet beképzeled magadnak tüneteket a félelem miatt,viszont érdemes még egyet csináltatni.Szorítok,hogy semmi ne legyen:)
2009. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

tüneteim: anno volt izomfájdalom, szurkálásérzet,éjszakai izzadás,hasmenés.ELmultak:Aztan most van lepedékes nyelv, és aftak a zsámban,ami NEM mulik, vannak fájdalmas nyirokcsomóim,meg vannak nagyobbodva.

A labvezető azt mondta h meg sem kell ismételnem az eredményt.


NYilván az ismétlés nem árt. De mikor ismételjem meg akkor szerintetek?

2009. szept. 22. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Novemberben szerintem ismételd meg a tesztet.
2009. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Parázok nagyon....
2009. szept. 23. 19:55
 7/11 anonim ***** válasza:
11 hét az már eleve majdnem 3 hónap még most gondolkodom,de szerintem sem lesz gáz!!!De azért ismételd meg,az a tuti.És légyszi írd meg mindenképpen,hogy mi lett az eredmény!!!Uccsó válaszoló voltam
2009. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oks megismétlem,aztan idefogok írni. REmM jo híreket
2009. szept. 24. 14:37
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok


9.hónapra is neg lett a HIV és szifilisz tesztem.Azonban vannak tüneteim...Nem tudják mitől,miért? Szerintetek a teszt lehet ál negatív v h nem tudná kimutatni az antitestet?


Vagy teljesen más állna a háttérben?

2010. febr. 28. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet a teszt álnegatív már másodjára is:)

Itt más lesz a dologban.Belgyógyra kérj beutalót.

2010. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!