Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergiás vagyok az antibiotik...

Allergiás vagyok az antibiotikumra?

Figyelt kérdés
Délután vettem be az első szemet.éjszakára ki pöttyösödött nagyon durván a kezem.Később a nyakam és most a lábaim viszketnek.Vettem már be kalciumot és semmit sem ér:S:S
2009. szept. 22. 05:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet! Orvos írta fel?
2009. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2009. szept. 22. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ha teis minden aprósággal az orvoshoz rohansz, és szeded vadul az orvosok kedvencét, az antibiotikumot, akkor könnyen lehet h már annyit beszedtél ebből, h már allergiás vagy rá.
2009. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

KÉPZELD,2 HETE ITTHON VAGYOK,MERT A DOKI NEM ÍRT FEL SEMMIT..ÉS TEGNAP FELÍRT ANTIBIOTIKUMOT ÉS ÉJJEL KIJÖTT AZ ALLERGIÁM.NAGYON ALLERGIÁS VAGYOK EGY CSOMÓ DOLOGRA ÉS NEM JÁROK MINDEN KIS SEMMISÉGÉRT DOKIHOZ,CSAK 2 HÉTIG 39FOKOS LÁZ FEJFÁJÁS TOROKFÁJÁS,KÖHÖGÉS,ORRFOLYÁS AZÉRT NEM ÉPPEN SEMMISÉG.


MOST JÖTTEM DOKITÓL ÉS PENICILLIN ALLERGIÁM VAN.

2009. szept. 22. 12:03
 5/5 anonim válasza:

Nezz utana a neten a gyogynovenyeknel.

Milyen allergiad van csak a testeden jon ki vagy az orrodat es a szemedet is irritalja?

2010. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!