Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami nagyon hatásos erre?...

Valami nagyon hatásos erre? Nagyon nem bírom.

Figyelt kérdés
Előjött az allergiám pár napja, nem tudom mire vagyok, mert az allergologus tavaly nem tudta megmondani.Most valami vény nélkülit szeretnék szedni de nem tudom melyik a legjobb.Az allergiologiára lesz 1 hónap mire időpontot kapok addig szedni akarok valamit.Tüneteim:Szemem könnyezik be van nagyon dagadva.Folyik az orrom,tüsszögök.Izzad a szám felett.
2013. ápr. 11. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Nemsokára szülinapom, és nem akarok ilyen dagadt szemmel menni a bulimra:(
2013. ápr. 11. 11:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, én a lányomnak (a pitypangra allergiás tavasszal) Claritine-t adtam, neki bevált, nekem meg az semmit nem ér.


Arra figyelj, hogy bármit szedsz be, az allergiavizsgálat előtt napokkal ne szedd.


Amúgy meg nem vagyok fanatikus természetgyógyász meg bio hívő, de ami bevált nálam és a gyerekemnél is, az mágneses rezonanciavizsgálat. Amikor én évekkel ezelőtt voltam, akkor még 3000-et fizettem, és már majdnem megőrültem, hogy mi a francra vagyok allergiás. Kiderült, hogy a mandarinra és a dióra, mandulára a fűfélék mellett. Ez utóbbit tudtam, a mandarin meg a dió új volt, azt nem vizsgálta az allergológus.

Aztán amikor a lányom egymás után 2 tavasszal is könnyezett meg taknyosott, elvittem egy helyre, ahol 5000-ért vizsgálták, akkor derült ki nála a pitypang.Nem tudom hogy működik az az izé, de eddig nekünk 100%-ban kimutatta.

Budapestre tudok adni telefonszámot privátban, de ha rákeresel a neten, akkor találsz helyeket ahol elvégzik.

2013. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok, köszönöm a választ.

Elég elkeserítő,emiatt nem szeretem a nyarat mostmár.

A claritine től megszünt minden panasz?

2013. ápr. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!