Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sürgős! Hogyan tudom gyorsan...

Sürgős! Hogyan tudom gyorsan eltávolítani a herpesz-t?!

Figyelt kérdés
Tegnap piros volt a szám felett, ma reggelre pedig tisztára bedagadt a szám (persze a herpesz miatt, mert az is ott van, legalább is gondolom hogy az herpesz:D) Hétfőig eltudom távolítani? Vagy legalább csökkenteni a láthatóságát? Most tea olajjal kenegetem, meg Herpesin krémmel, nem tudom mennyire segít, de eléggé bevan dagadva a szám és a herpesz is már kivan alakulva... Ségítsetek kérlek!!:(

2013. ápr. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá gyógymód, ha kijött akkor idő kell neki míg elmúlik. Szedj lizin C-t, az segíthet felgyorsítani és megelőzi, hogy kijöjjön.
2013. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha rám hallgatsz akkor nem kened minden szir-szarral.

Amikor nekem kijött egy csomó ideig szenvedtem a krémekkel amiktől nagyobb lett. Van egy lefolyási ideje, azt várd ki.

Sajnos az hétfőig ott lesz. A herpesztapasz akkora baromság....még ha rajta maradna a szádon..érted?! Kackac..nekem hozzá sem ragadt+ jobban feltűnővé tette.

Én is teafaolajjal kentem, de soha semmi mással.

Ha kijött akkor dupla immunerősítőt szedtem be. Most vettünk Lizin-c gyógyszert, azt szedem napi kétszer meg immun tabit.... hát remélem nem jön ki!

2013. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a levendula illóolaj is nagyon jó rá, de legközelebb amint érzed, hogy lesz ott valami, rögtön kend be és akkor nagyon hamar elmúlik.
2013. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy azt is lehet, hogy amikor érzed esetleg, hogy valami jönne ki, akkor beszedsz nagyobb mennyiségű lizin c-t!
2013. ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!