Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszt hogy tudnám eltávolit...

Herpeszt hogy tudnám eltávolitani, holnap délutánra?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt jött ki,tegnap egész éjszaka,reggelig fogkrém volt a herpeszen ,de szerintem csak nagyobb lett. Ha fokhagymával bekenem ,jobb lesz? Vagy inkább pálinkát tegyek rá ?SEGITSETEK LÉGYSZIVEEES!

#herpesz #herpesz eltávolitás #herpesz eltüntetése #herpesz ellen
2013. jan. 17. 20:09
 1/3 Feri35 válasza:

A herpeszt a testedben folyamatosan jelen lévő vírus okozza, és időszakosan kitör. Fogkrém és fokhagyma nem használ, pálinka csak akkor, ha annyit iszol, hogy már nem érdekel a herpeszed :-)

Egy nap alatt nem fogod megoldani. Kérj rá való kenőcsöt a gyógyszertárban, és talán másfél - két hét alatt meggyógyul.

Egy tipp: próbálj ki egy 2x30 napos kúrát Olajfalevél-kivonat kapszulával. Ez nem tüneti kezelést ad, hanem magát a vírus nagy részét írtja ki a szervezetből.

Utána, amint jelentkezik a kitörést megelőző viszketés, gyorsan le kell kenni pl. Zovirax-szal, és már csak egynapos bőrpír lesz az egészből, harmadnapra nyoma se lesz. Nálam legalábbis bejött, 5 éve csináltam a kúrát, azóta nincsenek olyan súlyos tünetek.

2013. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Kizárt, hogy 1 nap alatt eltünteted. Háziorvossal felíratok herpeszre olyan kenőcsöt, amit a gyógyszerészek kevernek ki. Nekem csak az válik be, mindenféle gélt kipróbáltam már. Gyógyszertárban vehetsz rá kis tapaszt, szinte láthatatlan. Még hasznos lehet az aloe verás lips.
2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig majdnem 2 hétig szokott lenni...amit most kipróbáltam, úgy néz ki beválik.

Szombat reggel jött ki, vettem rá a patikába krémet, de hát csak kijött a hólyag...tegnap egész nap friss hólyag volt, elkezdtem estefelé olvasgatni a neten és azt olvastam, hogy a vírusok 0 fok alatt elpusztulnak, le kell jegelni. Tettem zsebkendőre jégkockát, addig tartottam rajta, míg el nem olvadt. 2 jégkockával csináltam ezt meg, jó 20 perc volt, lefagyott a fél fejem, de nem érdekelt. Jól le is zsibbadt a szám. Aztán bekentem házi pálinkával, ez fertőtlenít. Vattára tettem jó sokat, rajta tartottam ezt is kb. 5 percig. Aztán bekentem egymás után többször fokhagymával. Egy gerezdet megpucoltam, vágtam belőle egy kis szeletet és bekentem a levével. Mindig amikor nekem, vágok le belőle, mert ugye beszárad. Estére bekentem herpesz krémmel is, az rajta volt egész éjszaka. Már este amikor kezeltem, akkor kezdett beszáradni, most reggelre pedig teljesen száraz. Most kenem friss aloe verával is, meg fokhagymával kb. óránként. Aloe verából meg itt van mellettem egy ágacska és azzal kenem amikor eszembe jut. Úgy néz ki nagyon jól beválik, remélem holnapra leszárad teljesen. Azt olvastam még, hogy sózni is lehet, minél többször sózod, annál hamarabb leszárad. De én ettől kicsit tartok, nehogy kimarja és megint kiújuljon...majd még estig meglátom, hogy ki merjem-e próbálni. :)


Gondolom neked azóta elmúlt a herpeszed, de ha legközelebb kijön, akkor próbáld ki ezeket.

2013. jan. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!