Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Genitális herpeszem lehet?

Genitális herpeszem lehet?

Figyelt kérdés

Nem rég fogorvosnál voltam, gyökérkezelés után feldagadt az ínyem kaptam Augmentint. Ám a kezelés vége fele kezdett furcsa lenni oda lent. Először gomb fertőzésre gondoltam, hisz a betegtájékoztatóban is benne volt, hogy előfordulhat. De 2 napra rá fehér hólyagok jelentek meg, amik mára kifakadtak. ( Pont ma fogyott el az antibiotikum is) Rettenetes fájdalom, és néha alhasi fájdalmaim vannak.


A kérdésem az, hogy ha herpeszem van, milyen vény nélküli gyógyszert vehetek illetve kenőcsöt? A nőgyógyászatra csak hétfőn kérhetek időpontot, de tuti hogy +1 hét mire bejutok, addig meg nem bírom ki.


Előre is köszi mindenkinek.



2013. ápr. 13. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Herpesznél csak tünetet tudsz kezelni. Leírás alapján valószínű, legegyszerűbb gyógyszertárban megkérdezni.
2013. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem herpesz, hanem valami más, csúnya fertőzés

az alhasi fájdalomból ítélve sürgősen orvoshoz kéne menned, ezzel nem várhatsz heteket

2013. ápr. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen fertőzés sürgősségi eset. Bemész, nem kell időpont, hanem el kéne, hogy lássanak!

Vagy kérj sürgősségi beutalót a háziorvostól, ha úgy biztosabb.

Csak rosszabb lesz és esetleg komoly gyulladásokat is okoz belsőleg. Én nem kérnék időpontot, hanem mennék, az tuti!

2013. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!