Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elfertőzödhet az anyajegyem?

Elfertőzödhet az anyajegyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most borotválkozásnál valahogy sikerült elvágnom az egyik anyajegyemet, de szerencsére csak épp hogy megvágtam. Vér szivárgott belőle, pár percig zsibbadást éreztem az anyajegyemnél, aztán elmúlt, ugyanúgy, ahogy a szivárgás is. Fertőtlenítettem arcszesszel, de félek, hogy elfertőzödik.

2013. ápr. 21. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Arcszesz az egy trutymó. Legalább sósborszesszel tedd.
2013. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nem az elfertőződés a legrosszabb, ami történhet. Sajnos az anyajegyeknél a fizikai sérülések elrákosodáshoz is vezethetnek, ezért szokták javasolni, hogy az olyan anyajegyeket, amik folyamatos irritációnak vannak kitéve el kell távolítani.


Én a helyedben megnézetném egy orvossal.

2013. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!