Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az Algopyrinnek lehet ilyen...

Az Algopyrinnek lehet ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, estefelé szoktam belázasodni, eddig két este vette be Algopyrint. Ez után viszont reggelig nem bírtam elaludni, mert egész éjjel iszonyúan görcsölt a vádlim. Szedek magnéziumot, szóval azzal nem lehet probléma. Lehet a görcs oka a gyógyszer?

2013. ápr. 27. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Próbáld ki a kálciumot is, elvileg az is jó izomgörcsre.
2013. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig még nem hallottam,h valakinek ilyen mellékhatást okozott volna az Algopyrin. Inkább a betegség,amire szeded.Nem tudom mennyi magnéziumot szedsz és milyen fajtát,de most emeld meg az adagot és ha nincs benne B6 vitamin szedjél azt is.
2013. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Multivitaminban szedek kalciumot és B6-ot is, Magnéziumot pedig még porként is, szóval sztem valahol máshol lesz a probléma, de azért kösz mindkettőtöknek. A betegségem meg semmi extra, egy szokásos influenzaszerű nyavaja. Magas láz (már kezd enyhülni), fejfájás, émelygés, hasmenés, erőtlenség, hurutos köhögés, orrfolyás. Mindez ötödik napja. És persze tegnap meg tegnapelőtt éjjel a hülye vádligörcs. Ha nappal (lázcsillapító nélkül) próbálok aludni, akk nincs görcs, csak alvás se.
2013. ápr. 27. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!