Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet hogy nem múlik el...

Mitől lehet hogy nem múlik el sosem teljesen a náthám?

Figyelt kérdés
Kb. egész szeptembertől mostanáig van valami bajom. De durva náthám csak párszor volt. Most pár hete van valami a torkommal, fáj, hétközben a manduláim fájtak, most meg a torkom és nagyon fáradt vagyok. Mit tehetek a C-vitaminon kivül, amit szedek? Suliból nem hiányzok sosem, mert szerintem akkora bajom nincs.
2013. ápr. 28. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A náthát fenntarthatja egy krónikus melléküreggyulladás,ami lehet akár attól is,h nem elég párás a szobában a levegő,esetleg utána kell nézni,h nincs-e penész a lakásban.

Igyál Calciumot, az összehúzza a nyálkahártyát és használj orrcseppet,sprayt,de azt ne sokáig,mert árt a nyálkahártyának és egy idő után attól nem fogsz levegőt kapni.

2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy lehet esetleg valami allergia is, gyulladás a szervezetedben, nálam meg pl a megnagyobbodott orrkagyló okozza az állandó betegségeket, mert nem tud rendesen átjárni a levegő az üregek közt.

Vagy az is lehet baj, hgoy sose maradsz otthon rendesen kikúrálni magad!!!

2013. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát anya meg kiakadna ha elmennék orvoshoz, mert szerinte csak lógni akarok!
2013. máj. 1. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem.Az,h valaki elmegy orvoshoz még nem jelenti azt,h otthon kell maradnia.
2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!