Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van h minden egyes...

Mitől van h minden egyes nagyobb stressz esetén teljesen lebetegszem?

Figyelt kérdés

De nem amolyan kis pszichoszomatikus semmiség, hanem sokszor 2 hónapig is elhúzódó durva fertőzések, lázas állapotok, melynek eredetét aztán sose találják, legtöbbször orr-, külső fül- és középfül-gyulladás, de volt már h rá ment a szívemre is.


Aztán nagy nehezen, a negyedik antibiotikum-kúra után esetleg javulok, nagyon lassan.


Immunológus tud ezzel kezdeni vmit?

Vagy vonuljak el szerzetesnek, ahol semmi stressz nem ér, és akkor hátha jól leszek?


Van ötletetek?


2013. márc. 13. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ötlet: nehézfémmérgezés.
2013. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor legyengül az immunrendszer, ezért leszel fogékonyabb a betegségekre. (Egyébként nekem régóta meggyőződésem, hogy a stressz gyilkosabb dolog, mint a dohányzás.) Szedj magneB6-ot, amikor nehezebb időszakod van, immunerősítésnek pedig Béres cseppet. A citromfű tea is jó nyugtató lehet.

És antibiotikumot csak akkor szedj, ha tényleg nagyon muszáj. Az is odavágja az immunrendszert, még ha adott esetben életmentő is.

2013. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát ez az, én tisztában vagyok vele h rengeteg rossz oldala van az antibiotikumnak, csak amikor az a tét, hogy éppen ráhúzódik-e a szívemre meg hogy homloküreg-gyulladást csinál, akkor ugye tesz az ember magasról a mellékhatásokra, aztán beveti a legdurvább eszközöket.


Jó kérdés ez, tudomásom szerint az orvosok közt sincs egyetértés. Van amelyik elve preventíven is ajánlja, és ennek is van igazságtartalma, aztán van, akik nagyon ellenzik ... hát jó kérdés. Mindenesetre, abból már elegem van, h a kedves háziorvosom legyint rá, h "áh ugyan, majd elmúlik", aztán meg lázgörcs és mentőzés lesz a vége.


Hidd el, ha tehetném, kikerülném, na de ez a stressz nem olyan dolog, amit csak úgy elkerülhetek, ha úgy akarom. sajnos bizonyos dolgok nagyon megviselik a szervezetemet. mondhatom h teszek ellene, na de tudat alatt ugyanúgy munkálkodik a dolog :(

2013. márc. 15. 10:10
 4/11 anonim ***** válasza:
antibiotikum helyett használhatsz ezüstkolloidot is. Azt tudja, hogy vagy 6oo féle bacit/vírust írt, úgy, hogy a jó baciknak nem árt. Javaslom figyelj oda a vélflórádra, az antibiotikumok nyírják ezerrel, márpedig az immunrendszerünknek vagy 6o-7o %át az teszi ki.
2013. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az ezüstkolloid vírust is irtana ???

hát ez nekem elég hihetetlen, hát tudomásom szerint eddig nem találták még fel a vírusok "irtóanyagát", vagy ha mégis így van, akkor az túl egyszerű lenne, nem is lenne gond a világon. se influenza se HIV se semmi. most nem?

szal nem értem :(

2013. márc. 15. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:

És a gombát is írtsa...


Hát ha engem kérdezel, már rég nem kéne lennie semmilyen betegségnek, vagy csak nagyon ritkán... Nem nagyon kell várni már semmi orvosi felfedezésre, csak a népi tudást kellene feleveleníteni, frissíteni a mai problémákhoz. A legtöbb krónikus betegség pl a lassan ürülő mérgek miatt alakul, ki, csak ki kéne vezetni őket, de egyelőre még nincs hagyománya ennek, nekünk kell ezeket a lépéseket meglépni.

2013. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár én nem használom, de állítólag tényleg nagyon jó az ezüstkolloid, még ha az AIDS-et nem is gyógyítja. De pl. influenza meg egyéb felső légúti megbetegedések megelőzésére nekem nagyon bevált a halolaj kapszula, pedig valójában nem is kimondottan arra való, és mégis.

Aztán ott van a fokhagyma, ami szintén számtalan vírus- és baktériumtörzs ellen hatékony, de az AIDS-et az sem gyógyítja.

Az antibiotikumokról meg még annyit, hogy velem is rengeteget etettek, aztán most ott tartok, hogy évek óta küzdök a mellékhatásaival. Szerintem érdemes próbálkozni a kevésbé drasztikus megoldásokkal, hátha valamelyik beválik.

2013. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


A hív vírusokat is írtja. Azonban lehet önmagában még nem elég a teljes gyógyuláshoz, minthogy a candidatúlszaporodás esetén sem elég önmagában.

2013. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es:

milyen drasztikus mellékhatásokra gondolsz?

2013. márc. 15. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:

No közben találtam egy videót, ahol emberünk hivvel fertőzi magát, majd később negatívra tesztelik.


https://www.youtube.com/watch?v=tQCKb1JV-4A


Még nemtudom hogy csinálja.

2013. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!