Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet csinálni az allergia...

Mit lehet csinálni az allergia ellen? Ha kivizsgáltatom hogy mire vagyok pontosan allergiás akkor kapok rá valami gyógyszert? Vagy csak örvendezhetek hogy jajj de jó tudom mire vagyok allergiás?

Figyelt kérdés

tavaly még segített a gyógyszer de most hogy minden egyszerre virágzik már az se segít, és már szétfújkáltam az orrom és nagyonfáj


ha kimegyek vagy bejön valaki kintről vagy kinyitom az ablakot azonnal elkezdek tüsszögni viszket és folyik a szemem meg folyik az orrom


2013. máj. 11. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen kapsz, de a gyógysz@rtól nem lesz jobb az csak elnyomja s nem az igazi okot szünteti meg úgymond csak kezeli tünetileg, meg sok a mellékhatása. De gondolom jobban szeretnéd, ezeket mellőzni!? Mire vagy allergiás? Homeopátiával még nem próbálkoztál? Nekem bevált! Tudod a homeopátia a szervezeted arra ösztönzi, h öngyógyításon.
2013. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

porra, poros macskaszőrre, meg nemtudom melyik fa az aminek ilyen fehér vatta szerű virágja vagy nemis tudom miyle van, de ezekre azthiszem (tapasztalat alapján)

még nem próbálkoztam, hogy kell? és köszönöm a választ:)

2013. máj. 11. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Értem, utána nézek s írok maj'. Nekem mint kiderült, parlagfű allergiám van, így felnőtt fejjel. Tudtad, h latinul mit jelent, ambrosia, de olvastam, h parlagfű is jó rá, ezt még nem próbáltam, sokan használják. De amit használok rá az az ambrosia golyócska és nincs mellékhatása.
2013. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen problémáim voltak, s nincsenek mióta nem eszem a glutént. Továbbra is rajtavagyok az ok orvoslásán, azonban így már legalább addigis élhetöbb..
2013. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

2013. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!:)
2013. máj. 12. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2013. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszerész vagyok. Igen kapsz rá gyógyszert ami enyhíti a tüneteidet de nem szünteti meg. Ha homeopátiázol akkor ugyanez a helyzet de legalább nincs mellékhatás az pedig nagyon fontos, hogy ne károsodjon se a veséd se a májad. Sajnos a homeopátia akkor nagyon jó ha szezon előtt kezdi valaki egy hónappal, természetesen mindig segít csak jól rá kell trafálni mit szedj. Szedhetsz még Schüssler sót az a homeopátia egyik ága. Vagy krill olajat ami a szezonális allergiáknál 1-2 hét alatt jó eredményt hoz hisz gátolja a hisztamin felszabadulást. Vigyázz a minőségre!!!!

Sajnos ez is mind elnyomást jelent csak a hogyan nem mindegy...

Ha meg meg is akarsz gyógyulni akkor írj privát emilcímet és küldök egy anyagot. Akik tavaly májusban elkezdték az alkalmazást csak kis dózisban azoknak augusztusra nem vagy alig volt tünetük...

Mindenképp kezdj valamit magaddal mert a kezeletlen allergiás 10 év múlva asthmás lesz....

2013. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!