Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? én tüdőgyull...

Mi lehet a bajom? én tüdőgyulladásra tippelek.

Figyelt kérdés
Már több napja fáj a torkom és be vagyok rekedve nem mentem el orvoshoz mert nem akartam a suliból hiányozni(de már látom hülyeség volt)..és tegnap dupla tesink volt és a tanárunk kivitt a szabadba futottunk egy csomót. még időre is ment arról nem beszélve hogy nagyon hideg volt, fújt a szél és a tesi öltözékem nem volt valami meleg. Ma pedig a suliba majdnem összeestem és haza is jöttem azóta szédülök és erőtlennek érzem magam, de egy kicsit javult a helyzet.De dokihoz csak holnap tudok elmenni. :/

2013. máj. 14. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Van lázad? A tüdõgyulladás magas lázzal jár.

Igyál forró citromos teát és melegitsd magadat,ahogyan tudod, és minél hamarabb menj orvoshoz. Reggeliztél rendesen, mert attól is gyengének érezheted magadat.

2013. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen reggeliztem rendesen.Lázam nincs remélem nem is lesz.
2013. máj. 14. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a legrosszabra gondolni.


Nekem két hete még lázam volt meg iszonyatosan köhögtem és fájt a torkom, na meg erőtlen voltam. Valamit benyalhattam. Láz szépen elmúlt, de a köhögés megmaradt. Nekem azt mondta az orvos hogy arcüreggyulladásom van és hogy a garatból lecsorgó cucc miatt köhögtem még mindig, mert hogy ingerelte a torkomat. Addig köhögni fogok, míg ki nem tisztul a fejem ettől a váladéktól.

Most 2 féle gyógyszer szedek + orrspray.


Szóval mégegyszer mondom, ne gondolj egyből a legrosszabra

2013. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hogy nekem is úgy kezdődött, hogy lázam nem volt csak erőtlen voltam. Később már be is lázasodtam.
2013. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt arc üreg gyulladásom. :/ elég kellemetlen de nekem most nem is fáj az arcom sehol :/ remélem igazatok van és tényleg nem komoly. Csak nagyon megijedtem mert eddig még ennyire nem lettem rosszul hirtelen.
2013. máj. 14. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak tüdőgyulladás,egy garat,mandulagyulladás is produkálhat ilyen tüneteket,sőt egy alapos megfázás,vírusos fertőzés is. Most pihenj,igyál sok folyadékot és szedjél Aspirint.
2013. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Algopyrin nem jó? És úgy lehet szedni hogy ha az orvos nem írta még fel nem lesz bajom belőle?
2013. máj. 14. 13:38
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem gennyes mandulagyulladásom volt Cataflamot kellett szednem napi 2 szemet mert nyelni nem tudtam pokolian fájt.

Ha úgy érzed nehezen megy a nyelés akkor lehet ez van.

De egy orvos jobban megtudná mondani

2013. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rossza az Algopyrin,de ha nincs lázad ajánlottabb az acetilsalyícilsav (pl.Aspirin,Kalmopyrin)
2013. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne minden szíre-szóra gyógyszert szedni. Egyébként meg, ha tüdőgyuszid lesz egyszer, azt észreveszed nélkülünk is.
2013. máj. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!