Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova tűnik a váladék, amit...

Hova tűnik a váladék, amit felold az ACC 200?

Figyelt kérdés
Félek, hogy lerakódik, vagy ilyesmi, és lesz valami komolyabb bajom. Sajnos kiköpni nem tudom, már csak azért sem, mert egyből elhánynám magam. Elég, ha simán felköhögöm és visszanyelem?

2013. máj. 14. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
elég. természetes úton távozik.
2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig ki szoktam köpni. Persze kultúráltan, zsepibe. Attól hánynám el magam, ha azt az undorító sárga takony állagú izét vissza kéne nyelni. Pfujj. :D
2013. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is attól hánynék ha le kellene nyeljem a taknyot....más örülne ha fel tudná köhögni....akkor már köpd ki.
2013. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazából, ez már annyira nem "sűrű takony" -már bocsánat:)- amit felköhögök... tehát semmiképp nem tudnám visszaköpni.. pár nappal ezelőtt viszont ilyet köhögtem fel, de én egyszerűen nem bírom az ilyesmit, úgyhogy becsuktam a szemem és visszanyeltem, képtelen vagyok kiköpni még ha kultúráltan is csinálom..:) köszönöm a válaszokat egyébként! csak attól féltem, ha nem köpöm ki, akkor lerakódik...
2013. máj. 14. 22:01
 5/6 anonim válasza:
jujj ha undorodsz az ilyesmitol akkor hogy birod lenyelni? en nem ertem... inkabb becsukom a szemem es egy zsepibe kopom ki minthogy lenyelni vááá
2013. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert úgy nem látom úgy és nem érzem az "ízét", én inkább kiköpni nem tudom, rögtön hánynék..:/
2013. máj. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!