Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mieloma multiplex lehetséges...

Mieloma multiplex lehetséges kiváltó okainál mit értünk "sugárzáson" ill. a "benzol és egyéb oldószerek hatásán"?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen "sugárzásra" gondol? Ulraibolya, röntgen, elektromos vagy egyéb?

A benzol és egyéb oldószerek: ezek hogy kerülhetnek a szevezetbe és hogy lehet ezt megakadályozni?

A HHV-8 herpeszvírus bizonyos szerepet játszhat kialakulásában: Ez ellen mit lehet tenni?

Azért lenne nagyon fontos, mert az anyukámnál monoklonális gammopátiát diagnosztizáltak, ami átalakulhat mieloma multiplexé. Azt is írja meg, aki tudja, hogy mit tegyen ill. mit ne tegyen az akinek monoklonális gammopátiája van. Köszönöm a segítséget.



#herpesz #sugárzás #oldószer #benzol #herpeszvírus #monoklonális gammopátia #mileoma multiplex #HHV-8 #plazmasejt
2013. máj. 17. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A myeloma multiplex (plasmocytoma) a plazmasejtek daganatos megbetegedése, melyre az jellemző, hogy ezek a sejtek oly mértékben felszaporodnak a csontvelőben, hogy gátolják a normális vérképzést. Napsugárzásra nem gondolsz herpesz vírussal semmit, még nem találták meg az ellenszerét. Benzol és egyéb a levegőben van sok az autó kipufogója ontja a benzolszármazékokat. Rokonságban van ilyen beteg, szépen gyógyul. De tőlem 300 km-re van úgy hogy nem tudom milyen módszerrel gyógyítják. Kemót kapott azt tudom
2013. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ. Anyukámnak régebben akart felírni az orvos herpeszölőt, de nagyon drága volt, akkor nem tudta megvenni. Ezek szerint azok akkor nem működnek?

2013. jún. 20. 14:38
 3/3 anonim válasza:
Mieloma multyplex legújabb kérdés 2021 12.20.
2021. dec. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!