Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Wartner szemölcseltávolító....

Wartner szemölcseltávolító. Baj, ha 1 hét után sincs semmi változás?

Figyelt kérdés
Nem tapasztaltam változást, 1 hete fagyasztottam. Elrontottam valamit? Le kéne esnie, vagy csak simán visszahúzódik?

2013. máj. 27. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el, ez egy ilyen eljárás. Drága, de hatástalan. Téged is becsapott a reklám.
2013. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan! De ezeket a szereket a bőrgyógyászok meglehetősen ellenzik is! Nem is szabad mindenféle szemölcsnél használni őket!
2013. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Miről beszéltek? Drága, de jó is! Magamnak megvettem, pár napba beletelt mire leszedte , de véglegesen eltüntette. S mivel tényleg nem olcsó, tovább adtam a megmaradtakon a barátom sógorának, és neki is levált 4 darab ami a kezén volt. Kedves kérdező, remélem neked is eltűnik :) nyugodtan ismételd meg a fagyasztást. Használhatod ugyanazt a véget többször is. Ha nem tűnik el akkor go a bőrgyógy. :)
2013. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A lábambról a 3-ból 1 jött le, a kezemről a kettőből egy se, 2 hét után újrafagyasztottam, most még nem telt le a 2 hét, vagy lehet hetente is fagyasztani?
2013. jún. 11. 16:19
 5/6 anonim válasza:
Este és reggel is fagyasztanám, és másnap is. Magamnak is így csináltam.
2013. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én van amikor 3-4 szivaccsal is fagyasztottam egy-egy percig egymás után, amikor egy után nem volt változás egy hétig. Mindig használt a megadott 7-10 napon belül.
2017. jún. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!