Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen köhögéscsillapító...

Milyen köhögéscsillapító válik be száraz köhögésre?

Figyelt kérdés

Már egy jó hónapja, hogy elkapott az egész család egy influenzához hasonló betegséget (nagyobbik fiam hozta haza az oviból). A gyerekek 4-5nap altt kigyógyultak belőle, a férjem 2 hétig még köhögött kicsit, én meg még mindig majd megfulladok olyan szinten köhögök. Háziorvosnál voltam többször is, pedig nem szoktam menni, csak ha már "halálomon vagyok". Azt mondta majd elmúlik magától, nem kell gyógyszer. Aha, ezt mondja már egy hónapja és nem múlik, nem enyhül. A köptetők teljes skáláján végigmentem már, egyik sem vált be, mert nincs minek felszakadnia.

Kezdek teljesen kimerülni. Én nem alszok a köhögéstől, a család meg a folyamtos fuldoklásom hangjaitól.


2013. máj. 31. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

száraz köhögésre tilos köptetőt szedni, pont az ellenkező hatást éred el vele

nálunk is volt most ilyen. Stodalt kaptak a gyereke is meg mi is, 3 nap alatt megszűnt a krahácsolás

csak olyan gyógyszert vegyél be, ami csökkenti a köhögési ingert, a köptetők növelik, hogy feljöjjön a váladék, de itt nincs minek felszakadni

2013. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Köptetőt még a elején szedtem, mikor az orvos esküdözött, hogy "de pedig annak fel kell szakadnia". Ezután váltott a "majd elmúlik magától" kezelésre. :)


Megnézem holnap a patikában. Ha jól látom vény nélkül is kapható. Szuper!

2013. máj. 31. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, direkt írtam vény nélkülit
2013. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!