Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felszakadozó, hurutos, de...

Felszakadozó, hurutos, de száraz köhögés láz, torokfájás, orrdugulás, rosszullét nélkül, mire utalhat?

Figyelt kérdés
Semmilyen influenzás panaszaim nincsenek, de csúnyán köhögök egy hete.
2013. febr. 15. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Légcsőgyulladás, hörgőgyulladás, legrosszabb esetben tüdőgyulladás.
2013. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerinted mik az influenza tünetei? Ez legalább egy vírusos fertőzés.
2013. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy köhögés nem lehet száraz ÉS hurutos.
2013. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet h arra gondolt, h néha száraz a köhögése néha meg hurutos -.-
2013. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt írta h hurutos de száraz. Ha én azt mondanám h fekete de fehér, akkor az néha fehér? Most nem kötözködni akarok, de szerintem a kérdező nem volt tisztában a fogalommal.
2013. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egy hete köhögök, azt hiszem értem ezt a hurutos-száraz dolgot, nekem is ez van. Ha levegőt veszek, zörög a légcsövem, mégis szárazon köhögök. Antibiotikum, hurutoldó, semmi sem segít. 2 orvosnál is jártam, nem tudják mi ez. Nekem lázam is van és a köhögéstől fáj a hasam és a fejem, nyakam...mindenem :(

Meggyógyultál már?

2013. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!