Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Terhesség előtt beoltassam...

Terhesség előtt beoltassam magam a H1N1 ellen? Ebben a hónapban már próbálkozni szeretnénk. Oltás után kell várni a babával?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oltatnám be magam.Az egész csak nagy felhajtás,semmivel nem veszélyesebb,mint az eddigi influenzák.
2009. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem a sima influenza ellen akarod beoltatni magad? Az sokkal veszélyesebb és többet is halnak bele.
2009. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne oltasd be magad, semmiben nem különbözik a sima influenzától.
2009. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Van különbség, csak van aki könnyen túl van rajta, van aki meg kevésbé szerencsés: [link]
2009. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt most már igencsak megoszlanak a vélemények, arról hogy mi lenne jobb, és mi nem. Én nem oltatom be magam, de nem tudom hogy terhesség előtt érdemes lenne e. Az én véleményem, hogy mindenképpen hívd fel, vagy keresd fel háziorvosod/nőgyógyászod, és érdeklődj, hogy ebben az esetben érdemes-e vagy teljesen felesleges.
2009. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Ha véletlenül terhes maradsz és az oltóanyag a szervezetedből még nem ürült ki, árthat a babának.
2009. okt. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Czeizel Endre kimondottan ajánlja. Én is most szeretnék kistestvért, ezért néztem utána.
2009. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!