Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Övsömöröm van. Vajon meddig...

Övsömöröm van. Vajon meddig tart még?

Figyelt kérdés
Múlthéten vasárnap vettem észre a kis piros foltokat a hátamon, majd másnap az orvos bejelentette, hogy ez övsömör. Mára már az egész jobb oldali lapockám undorító hólyagokkal van tele, valamint a mellem és a jobb karom is. Eddig a jobb karomon nem volt sok, de ma reggel észrevettem, hogy megy lefelé egészen a könyökömig. Igazából annyira nem zavarna, ha nem tudnám, hogy 29.én lesz a nővérem esküvője... Addig vajon mennyire fog elmúlni? Szedem a vitaminokat, a gyógyszereket, kenegetjük kenőccsel is, de látjátok, mégis tovább ment a vállamtól..

2013. jún. 7. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a gyógyszerek és kenceficék,segítik a betegség levonulását,de "aminek" ki kell jönnie azt nem akadályozzák meg, ezért terjedt utána is. A betegség lefutása kb. 4-6 hét.Ez azt jelenti,h kb.2 hét míg újabb hólyagok jöhetnek,ezek később leszáradnak és a nyomuk lassan fokozatosan múlik el. Mire az esküvő lesz már nem lesz olyan csúnya.de még lesz nyoma.
2013. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!