Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az amivel nagyon hamar el...

Mi az amivel nagyon hamar el mulasztható a tüszős mandulagyulladás?

Figyelt kérdés
sziasztok tüszős mandulagyulladásom van fülfájás, láz nyelési problémák... és holnap vizsgázom történelemből. van valami tipp ami akár időlegesen is de enyhíti a fájdalmat? antibiotikumot elkezdtem szedni de az 2-3 nap mire hat nekem holnapra kéne össze szednem magam :)
2013. jún. 9. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Torokfertőtlenítő, méz.De az az igazság,h ezek csak segítik a gyógyulást. Ennek van egy lefutási ideje,amit az antibiotikummal lehet gyorsítani.
2013. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen spayre gondolsz? igen tudom hogy van lefutási ideje de nagyon fontos lenne csillapítani :( legalább holnapi vizsga idejére..:(
2013. jún. 9. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Langyos sós vízzel gargalizálj, ez viszi le leggyorsabban a gyulladást, utána a szádat öblitsd ki, mert elég vacak íze van.
2013. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sós vízzel ebben az esetben óvatosan bánj,mert a tüszők helyén lévő apró nyálkahártya sérüléseket marhatja. Vehetsz Bioparox spray-t,de ajánlom a Mebucaint. Abban van érzéstelenítő,ami csökkenti a fájdalmat.
2013. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!