Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandula gyulladás lehet?

Tüszős mandula gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

Vasárnap reggel arra keltem, hogy nem tudok semmit sem lenyelni,a saját nyálamat se csak iszonyatos fájdalmak árán. Hétfőn elmentem az orvoshoz. Megnézte a torkom és annyit fűzött hozzá, hogy úú, meg hogy vírusos fertőzés. Cataflam-ot és isoprinosin-t írt fel meg C- vitamint. 4 napja szedem őket, nem használnak semmit. Elkezdett fájni a jobb fülem és a fejem is. Oldalt az állkapcsom mintha szétakarna robbanni, mert feszül. Ja, és mintha érezném az állkapcsom alatt, hogy nagyobb lett a mandulám, mindkettő. Mi tévő legyek, menjek vissza az orvoshoz?

16/L



2013. ápr. 25. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy minden este 38 körüli lázam van és napok óta hajnali 3kor arra kelek, hogy izzadok, remegek, fáj a torkom és nyáladzok.
2013. ápr. 25. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább tályog lesz. Tipli befelé a legközelebbi fül orr gégészeti klinikára. Egy pár napig valszeg bent tartanak aztán nyáron mandulaszüret. ;)
2013. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó... :( köszönöm!
2013. ápr. 25. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Jobb az ilyesmit nem elhanyagolni. Nekem hasonló esetből 1 hét kórház lett abból 3 nap infúzión mert annyira bedagadtak hogy nem tudtam semmit lenyelni. A háziorvosom nekem is felírt mindent aztán semmit nem ért. A kórházban napi 3szor 1000mg Augmentint kaptam vénába az is csak 4-5 nap után ért valamit.
2013. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húha akkor holnap irány az orvos..köszönöm!
2013. ápr. 25. 17:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál, azt mondta hogy garatgyulladás. Hétfőn meg még vírusos fertőzés volt. Ezt nem tudom mire vélni :/ kipróbálom a gyógyszereket hátha hatni fognak, ha nem orvost váltok de előtte emezt agyon ütöm.
2013. ápr. 26. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!