Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt gomba mérgezése,...

Akinek volt gomba mérgezése, mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés

A tegnap, a nagybátyám galambhátu gombát sütött, és engem is megkinált.Ettem is belőle kb 4-5 drb-ot de kicsikék voltak. Rá 2 és fél orara kezdtem szédülni, jobban-jobban.Aztan mikor rosszabul éreztem magam fel mentünk a sürgösségire, ott kaptam perfuziot, és megprobaltak szajon at ki mosatni, de nem sikerult teljesen, mert nem tudtam le nyelni a csovet.De azert sokat hánytam. Aztan ki engedtek, es itthon jot aludtam, az ejjel sem volt gond, ott azt mondtak dietazni kell.

Most nem, hanyok es a hasmenesem is van neha egy picit ...es meg mindig gyengenek erzem magam.Hogy oszinte legyek nagyon felek, hogy nehogy ezutan jojjon a nagyobb baj.

Azt mondja mindenki 2-3 napig ilyen leszek, vagyis gyenge , mind aki meg csömörölt.


2013. jún. 15. 10:57
 1/2 Zsohár Imre válasza:

Szia

[link]

Sajnálatos eset!

A fenti linken megtalálsz minden segítséget,de gyorsnak kell lenned.Mármint a máriatövis mag beszerzését illetően.

Ennek az életmentő magnak minden háztartásban ott kelle lenni!!!Olyan szinten regenerálja a májat,hogy gyilkos galóca is térdre esik elötte!

Remélem időbe tudtam segíteni!

Én 2 heti kúrát csináltam végig,napi 1 csésze teával.1 evőkanál ledarált(kávédarálóval,nagyon apróra)örleményt 1 óráig áztatni forró vizben,majd amikor iható, meginni.Én mindenestől elfogyasztottam.

SIKERES GYÓGYULÁST,ÉS TOVÁBBI JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!

Imre

2013. jún. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a jo tanacsot...azota mar jol vagyok!

Es kiderult,hogy nem a gombatol voltam beteg, hanem a kavetol!

2013. júl. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!