Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs eltüntetése valami...

Szemölcs eltüntetése valami házi módszerrel (pl fokhagyma)?

Figyelt kérdés
kb már 6-7hónapja szenvedek a szemölcsökkel a lábamon,nemrég viszont elmentem 1 bőrgyógyászhoz aki megállapította hogy szemölcs,és aztmondta hogy van 6db kis szemölcs a kis lábujjamon(nagyon fájt,volt hogy cipőt sem tudtam venni),azokat először kitisztitotta majd később vissszakellett menjek(nemtudta akkor megcsinálni a fagyasztást,mert nagyon méjjen voltak a gyökerek) hogy lefagyasszák(nagyon fájdalmas volt,akárcsak a tisztítás)..leis fagyasztotta viszont maradt még 1 kis szemölcs a nagy láboomujja alatt,az lenne a kérdésem,hogy el lehetne tüntetni ezt az 1 kicsi szemölcsöt valami otthoni módszerrel(pl fokhagyma)?(mostanába úgy szoktam hogy minden este szigetelő szalaggal ráragasztok 1 cikk fokhagymát)
2013. jún. 27. 23:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ezzel a vérehulló fecskevűvel bekell dörzsölni a szemölcsöt,vagy rákell ragasztani,vagy mit kell vele csinálni?kb mennyi idő alatt tűnik el?
2013. jún. 28. 00:20
 12/18 anonim ***** válasza:
el kell törni a szárát ott, ahol ilyen sárga cucc fog folyni belőle, és azt kell a szemölcsre kenni...párszor megismétled, és pár nap alatt eltűnik, tapasztalatból mondom, nekem mindig bevált még ha csak egyszer is kentem be vele a szemölcsömet :)
2013. jún. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2013. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
és neked virusos szemölcsöd volt??
2013. jún. 29. 13:23
 15/18 anonim ***** válasza:
asszem igen. a mostanit a lábujjamon még kezelgetem mert eléggé nagy, és lassabban akar elmúlni a többinél :/
2013. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
házi gyógymódot nem tudok, de a wartner stift tudom, hogy eltüntetia a szemölcsöt, legalábbis nekem használt. hosszú kitartás és siker a vége!
2013. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én egyszer ecetes vattát ragasztottak rá 1 éjszakára utána megnőtt viszont egy játéknak köszönhetően (amiben én voltam a pincér ) felvettem ilyen fehér kesztyűt (ami van a kórházakban is de asszem a gyógyszertárban is lehe kapni) és egész nap rajta volt mikor levettem a kesztyűt sokkal kisebb lett és utána sarokreszelővel reszeltem még kisebb ezt aztán pár nap múlva befeketedett
2013. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Bocsi a tesóm elküldte a választ (előző válaszoló) utána két hét múlva lekapartam azt a fekete bigyuszt róla és utána már csak egy hólyag maradt alatta ez is pár hét alatt elmúlt ! De nekem a kezemen volt
2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!