Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata magas feherversejt szammal kapcsoltaban?

Figyelt kérdés
Hetfon voltam vervetelen,mert faradtnak erezem magam, gyakran szedulok, levert vagyok. Most hivott az eredmeny miatt az orvos (itt kulfoldon nem kell elmenni erte,hanem felhivnak) hogy magas a feherversejt szamom es vissza kell mennem 3 het mulva egy ujabb vervetelre. Azt mondta,h lehet,h egy fertozes miatt van, de en nagyon be vagyok sz*rva! Plane,h anyukam unokatestverenek a lanya leukemiaban halt meg. Volt mar valakinek hasonlo eredmenye?
2009. okt. 15. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A leukémia másik neve a fehérvérűség.

2009. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pontos eredmenyt nem tudom eg, de ha jelentosen meg lenne emelkedve, talan mar behivtak volna par vizsgalatra :S
2009. okt. 15. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem is magasabb,de annyira nem,hogy keelni kellene

vastablettát szedek,és kész

leukémiás nem vagyok,nem is valoszinű hogy leszek,időnként visszamegyek azért ellenőrzésre,de ugyanannyira magas a vehérvérsejtszámom,nem növekszik

és amig nem növekszik,addig nincs baj

22/L

2009. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattal! koszonom! Tudod egyebkent,h hanyas a tied erteke?
2009. okt. 15. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:

nemtudom

talán 3-4x több mint a megengedhető,de megesküdni nem mernék


net szerint az átlag:

3800–9800/mcl

3.8–9.8 x 10^9/L



Mitől lehet magasabb, és mit tegyünk, hogy csökkentsük?

A fehérvérsejtek száma növekedhet bakteriális fertőzések, gyulladásos állapotok, köszvény, pajzsmirigy-túlműködés hatására. Az extrém magas fehérvérsejt-szám a csontvelőműködés zavara, leukémiás megbetegedés gyanúját veti fel.


nekem azért magasabb,mert a vesémmel kiskorom óta bajok vannak,ami kihat elég sokféleképpen,felfázva 12ből 13mat vagyok,és még sorolhatnám

de ehhez kiskoromban annyira hozzászoktam,hogy fel se tünik

szédülésre,meg levertségre a vastabi meg sok gyümölcs,és látszólag semmi bajom

(hogy 20 év julva mi lesz,az meg egyenlőre nem foglalkoztat)

22/L

2009. okt. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok


terhes nem vagy véletlen csak még nem tudsz róla?

akkor ugrik meg állitolag nagyon

2009. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En is gondoltam ra, de csinaltam 4 negativ tesztet es megjott idoben.
2009. okt. 15. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!