Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Balatonban élnek férgek/parazi...

Balatonban élnek férgek/paraziták?

Figyelt kérdés

Ma voltam fürdeni a Balatonban és a lábamra tapadt vagy fúródott egy féreg vagy parazita szerűség (úgy hogy nem is éreztem), kb. 3 centi hosszú lehetett és 2-3 miliméter vastagságú. De nem pióca volt az biztos sokkal kisebb, szinte átlátszó szerintem valami parazita lehet. Lehetséges volna, hogy halféreg támadt meg vagy inkább a klímaváltozás miatt idetelepülő új szúnyogok által hozott peték keltek ki a Balatonban amik kikeltek és kifejlődtek és már itt is élősködnek??

Kell még attól tartanom, hogy esetleg amit kiszedtem a lábamból féreg esetleg belém petézett vagy ilyesmi??

Ha igen hogy lehet ezeken vizsgálni milyen vizsgálat kell ilyesmire? Vagy ezt kimutatni se lehet mert ha jól tom az ilyen paraziták csendesen élnek és ki se mutathatóak egész addig amíg valami komoly bajt okoznak.



2013. júl. 3. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!