Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz az, hogy mindenkiben...

Igaz az, hogy mindenkiben vannak férgek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és évek óta vannak bennem ilyen picike kis "kukacok", de anyám szerint mindenkiben vannak. Napi 1-2-t látok, amikor viszketek, és megtörlöm, a papíron marad. van hogy pár napig semmi.

mástol nem merem megkérdezni, gyógyszert már kaptam rá de akkor is maradtak.


Ne hülyézzetek meg ilyesmi, mert nem tudom mástól kérdezni,mert ciki, anyám legyint rá.

Köszönöm.


2009. okt. 17. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, hogy igen. De legalábbis minden 2. emberben. Csak nem mindenki veszi észre.
2009. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem... Inkább több emberben, mint gondolnánk, de azért talán nem mindenkiben. Ez nem olyan, mint a bacik, amik kellenek az emésztéshez, stb. A férgesség előbb-utóbb panaszt okoz; hasfájás, fogyás, viszketés és néha mindenki rápillant a wc-ben hátrahagyott csomagra, amiben feltűnő ha nem megszokott dolgokat látunk.
2009. okt. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

semmi panaszom nincs a viszketésen kívül, de mondom nem minden napos.

Most akkor kezdjek aggódni, és menjek rögtön orvoshoz?

Ugye nem kell anyum, hogy fogadjon? Még nem voltam nélküle.

2009. okt. 17. 19:26
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg visszafertőződsz valamilyen állattól vagy élelmiszertől. Nem normális dolog, az biztos!
2009. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkiben van.

Ki kellene kezelni. Háziorvos!!! És ha nem múlik el a gyógyszertől, akkor vissza a háziorvoshoz, és mondd el neki, hogy még mindig van!

2009. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
(Nyers) disznóhústól is lehet.
2009. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen,ez sztem nagyon durva:S Biztos,h nem normális,én még sose láttam magamban férget,de ha látnék,hanyat-homlok rohannék az ügyeletre!Szerintem te is menj el orvoshoz újra (menj el egyedül,ha anyukád legyint rá,már 14 éves vagy)És addig szedj mindenféle gyógyszereket,amíg ez a dolog el nem múlik!
2009. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nem mindennapos, mert csak időnként ürülnek a férgek lárvái (így próbálnak szaporodni). Kezeltetni kell. Ha van kutya, macska, annak is féreghajtó kell, sőt, lehet, hogy a többi családtagnak sem ártana!
2009. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem élnek mindenkiben ilyenek!! akiben ilyenek vannak, az férges és kezeltetni kell... áááá nem is értem, édesanyád, hogy mondhatott ekora baromságot neked, hogy mindenkiben vannak. el kell menni az orvoshoz és féreghajtót kérni. Ezek a férges azért veszélyesek, mert elszívják tőled a tápanyagokat a bélcsatornából.
2009. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem normális doldg hogy valakiben férgek vannak
2009. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!