Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valami bajom, ha apám...

Lehet valami bajom, ha apám borotvájával borotváltam le a lábam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon siettem, és elég sok helyen összevágtam a lábam, de utána rögtön át töröltem a lábam kékszesszel.Igazából nem tudom hogy most azóta és hogy attól de mindig vannak valami pöttyök a lábamon és alig tudom borotválni a pöttyök miatt..természetesen már beszereztem azóta magamnak egy borotvát.szóval borotválkozás után mindig kipattogzok.Most épp nem pont borotválkozás után de a lábszáramon egy kis részen egymás körül kijött kb 15 pötty, olyan mintha valami csipés lenne..lehet hogy allergia?vagy az akkori borotválkozás miatt kaptam valami fertőzést?még esetleg arra gondoltam hogy tegnap ettem zöld almát(szóval ami még nincs megérve), de megmostam,meg mostanában sok málnát eszem de mindig megmosok minden gyümölcsöt.
2013. júl. 9. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi a fa@zért borotválod a lábad? BU..I-e vagy?
2013. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ha lány vagy: elég gáz hogy ha te nem borotválkozol.

ha fiu vagy: szóval te a szőrős csajokat szereted?

2013. júl. 9. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
nem arról van szó,hanem arról,hogy akkor legalább azt írjad lány vagy mert nem volt egyértelmű legalább is nem jött le hogy milyen nemű aki írja inkább fiú..
2013. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dehogy nelegyen off...semmi bajod nem lessz pár nap és elmúlik
2013. júl. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de amúgyis nem tök mind1 hogy milyen nemű vagyok?Vannak olyan pasik akik nem szeretik hogy szőrös a lábuk ezért leborotválják.és akkor mivan?ismerek ilyet és nem buz*i;)
2013. júl. 9. 14:24
 6/11 anonim ***** válasza:
ha gyúr az más :) ha pedig nem gyúr akkor buz@! a férfi legyen férfi hogy nézne már ki minden férfi a lábát borotválja xd
2013. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
te jó ég.
2013. júl. 9. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok :D

Szerintem semmi bajod nem lesz. Én amikor borotválom a lábam néha ki piros pöttyözik. Sőt, a bőröm csakúgy hipp hopp bepirosodik néha és viszket.. szerintem allergia. Nemhiszem hogy neked is komolyabb lenne.

2013. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most nekem is viszket ezek amik egymás körül kijöttek.de már anniyra unom és annyira nehezen mulnak el azok ami borotválástól jön ki..és nemis tudom normálisan leborotválni tőlük..
2013. júl. 9. 17:35
 10/11 anonim ***** válasza:
jólvan kisp&cs na menj a pöttyeiddel tudod hova...
2013. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!