Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombat óta tart ez a cirkusz.

Úgy kezdődött, hogy múlt héten pénteken nem tudtam sz*rni. Másnap szombat este már igen, azzal a módszerrel, hogy barackot ettem és rá meggylevet ittam. Utána 1 órával már volt normális székletem.

De utána másnap vasárnap este fostam. Aztán hétfőn egész nap ment a hasam.

Kedden már jól voltam. Nem volt semmi széklet. Tegnap se volt. Most csütörtök van, nem tudom ma lesz-e, de eddig nem volt.

Most attól félek hogy ez az egész megint kezdődik elölről. Szorulás, aztán hirtelen beindul minden és hasmenés, utána megint "szünet" és újra...

Fogalmam sincs mi ez, ilyenem még soha nem volt! Felborult valami ott a bélrendszerben vagy mi? :(



2013. júl. 25. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyit még kérdeznék hogy ez lehet-e vakbélgyulladás?
2013. júl. 25. 16:39
 2/6 anonim ***** válasza:

:D


Hát egyszerűen túlzásba vitted a hashajtást! Én most a helyedben megvárnám, amíg magától rendeződik a dolog. Aztán ha fennmarad a székrekedés hetekig, és korábban nem volt ilyen a bélműködésed, akkor menj orvoshoz!


Igen, az egyik tünete a vakbélgyulladásnak a székrekedés, de a kérdés, hogy megvan-e a többi tünet? Ha igen, akkor még ma menj be a kórházba.

2013. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már 4 napja nem volt székletem. :S

Ilyenem még sohase volt. Ha volt is szorulásom akkor csak 1-2 napig nem tudtam sz*rni.

A vakbélgyulladás többi tünete hál' Istennek nincs meg! Akkor ez nem lehet az...

2013. júl. 26. 16:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 4 napja nem volt székleted annak ellenére,hogy eszel normálisan,akkor iszonyú hasfájásod lehet vagy lenne....ha tényleg így van,azonnal menj orvoshoz!Tanúja voltam egy ilyen esetnek,aki addig várt,amíg véreset hányt és majdnem eldobta a kulcsot...
2013. júl. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hasam nem mindig fáj, de azért rossz érzés. :S

Hú most jól rám hoztad a frászt!!

2013. júl. 27. 10:03
 6/6 A kérdező kommentje:

Hú, ma vettünk Guttalaxot hogy este beveszem, meg glicerin kúpot hogy délután beadom magamnak,...erre mi történik?

Ahogy hazaérünk mennem kell WC-re mert jönne ki aminek jönnie kell! Még soha nem örültem a szarásnak ennyire! :D

De azt nem tudom, hogy most már minden rendben lesz-e. Ugye igen?

2013. júl. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!