Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyomorrontás vagy komolyabb?

Gyomorrontás vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
Kicsit paranoid vagyok és hipochonder, de remélem alaptalanul. Múlt hét csütörtökön munkából hazafelé menet négy óra után betértem egy kínai büfébe, majd hazamentem, Az étel jól esett, semmi különöset nem éreztem rajta (bár jó fűszeres volt), aztán este nyolc körül megittam két citromos sört. Utána egy órával kezdtem érezni, hogy valami nem oké, először hasmenés, majd lefekvés után iszonyatos hányinger. Kirohantam a wc-re és sugárban okádtam, másnap jellemzően gyenge voltam, de harmadnap erőre kaptam. Viszont most megint nincs étvágyam és olyan érzésem van, mintha az emésztésem nagyon lelassult volna, illetve világos a székletem. Ez normális? Felépülök? Vagy valami komolyabb betegség kezdete?
2013. júl. 29. 20:15
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak gyomorrontás.Velem is ez volt tegnap elött, de nekem egy gombásrántotta tett be.Nekem sincs étvágyam, ilyenkor ez normális. Diétázz egy kicsit és ne egyél nehéz ételeket, ha lehet a sört is hanyagold egy ideíg, viszont igyál sok vizet. Akár étkezz egy nap ötször, de kis adagokat. Próbáld ki a sós vízben főtt krumplit és ehhez hasonló könnyű ételeket. Ha mégis úgyérzed komolyabb baj van, keress fel egy orvost.
2013. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!