Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért fáj a vesém? Kb 1,5...

Miért fáj a vesém? Kb 1,5 hónapja volt vesekevömem (4mm), de azóta se tudom, hogy kijött-e, vagy nem. Már a korházban leért a húgycsőbe, szóval szerintem már kijött, de van úgy kb 2 hetente elkezd fájni nagyon.

Figyelt kérdés
csak úgy tudom elmúlasztani, hogy: 2db NO-SPA,1db Algo, és egy forró kád víz.
2013. júl. 30. 15:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Húgyhólyagba*
2013. júl. 30. 15:37
 2/3 anonim ***** válasza:
A vesekő sajnos általában egy krónikus gyulladásos folyamatot is fönntarthat akár a vesében akár a hólyagban. Mivel nem volt túl nagy, elképzelhető, hogy homok formájában már kiürült a vizelettel, de minden valószínűség szerint felsértette a húgyúti nyálkahártyát és ez okozhatja a panaszokat. Egy hasi UH, vizeletvizsgálat nem ártana, mint ahogyan egy antibiotikus kúra sem!
2013. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2013. aug. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!