Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hetek óta tartó nátha? Mikor...

Hetek óta tartó nátha? Mikor gyógyul? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

3 éves lányom már kb. 2 hónapja folyamatosan köhög,ezalatt 2 nap volt lázas és mától már megint folyik az orra. :( Az orvos már 2 féle antibiotikumot írt fel,de egyik sem volt hatásos. Csúnyán, hurutosan köhög.

Van/volt valakinek hasonló tapasztalata? Mi segített? Mikor gyógyul meg? Nagyon meg vagyok ijedve... :(


2009. okt. 24. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor fog meggyógyulni ha elhagyod az antibiotikumokat (amik szétkapták már rendesen a bélflóráját) és elkezded vitaminokkal(főleg c) tömni.
2009. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi!

Igen,kezdettől adok neki Cebion cseppeket (C vitamin), Normafloret és joghurtot is. Szóval ez a része OK, de mégsem segít... :(

2009. okt. 25. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mert gondolom vírusos. volt tenyésztésen torokváladéka? az ilyen többnyire vírusos szokott lenni, az antibiotikum többet árt, mint használ. én az utifű teát javasolom, én most próbáltam először. kifejezettem felső léguti nyálkahártya-nyugtató és antibakteriális hatású. engem 2 nap alatt kigyógyított a náthánól, pedig minden évben 2 hetet szenvedek vele. szerintem próbáld ki nála is nyugodtan, plusz c vitamin.
2009. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!