Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a herpesz viszket, meg ég...

Ha a herpesz viszket, meg ég akkor gyógyul? Vagy csak ezt úgy csinálja?

Figyelt kérdés
Vmint az mennyi idő amíg eltünnek a hólyagok,és csak a seb marad?
2011. jún. 12. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig viszket, meg ég, amíg hólyagos. Ha már sebes, akkor kezd gyógyulni. Nekem 2-3 napig szokott hólyagos lenni, a seb eltart egy hétig, vagy még tovább. Kenjed telvirannal, úgy gyorsabban gyógyul.
2011. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát látom nem sokszor van herpeszed!Amúgy jó neked nekem mindig van én szinte már úgy várom mint más a mensest!Hogy a kérdésedre válaszoljak kb. két nap alatt varasodik ha teszel rá krémet akkor hamarabb is (ha nincs krém jó a fogkrém) a seb nálam minimum 5 nap de általában még több is!Utálom!Sajnállak ha most az van neked együtt érzek!
2011. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Második:amúgy igen most van előszőr herpeszem.De ha neked ilyen sűrűn van akkor szerintem nem lenne hülyeség ha orvossal íratnál fel tablettát amitől biztos nem jönne ki.Meg most olvastam,állítólag nem sokára piacra dobnak herpesz ellenes vakcinát is.Szóval nem sokára megoldódik sokak gondja. ;)

2011. jún. 12. 23:12
 4/6 anonim válasza:
Hát az jó lenne ha valami oltás lenne ellene mondjuk most is van csak nagyon drága és ilyen kezelés szerű, ha lenne rá pénzem tuti belemennék ebbe a kezelésbe, de hát sajna nincs!Amúgy szedtem rá gyógyszert de nem űzi el végleg csak egy pár kb.(5-6) hónapig tart aztán kezdődik előröl!
2011. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne,ha eltünnek a hólyagok akkor egyből teljesen piros lesz mikor varrasodik?Vagy arra még várni kell 1-2 napot?
2011. jún. 14. 20:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah,és még hogy is van ez a gyógyszeres dolog?5-6 hónapig tartja passzívan a vírust?Vagy kiöli,és 5-6 hónap után megint termelődik?
2011. jún. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!