Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehetek néha lázas pár...

Mitől lehetek néha lázas pár óráig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég volt velem, hogy délelőttös voltam, éreztem, hogy valami nincs rendben, utána kerti partiban már nagyon éreztem hogy lázas vagyok, majd az éjszakát lázhúzókkal végigaludtam és reggel megint dolgoztam, viszont ekkor a láz már teljesen elmúlt és totál a régi voltam. Tegnap újra hasonló eset volt, egész nap a balcsin voltunk, ugráltunk, jól elfáradtunk, utána meg éjfélig koncerten ugráltunk, és amint vége lett, éreztem megint, hogy nem minden ok, majd hazajöttem, lefeküdtem, és végigszenvedtem az éjszakát, párom szerint nagyon forró voltam, ma reggel viszont megint minden ok, teljesen elmúlt minden. Mit gondoltok, mitől lehet ilyen jött ment láz? Jobban nem voltam elfáradva, mint máskor, nehéz fizikai munkát végzek, de ugyanakkor sportolok is, és nem szoktam lázas lenni ha nagyon fáradt vagyok is, tehát ez szerintem kizárva. Szerintetek? Előre is nagyon szépen köszönöm! 26/f
2013. aug. 10. 12:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kaphattál napszúrást? Attól belázasodhatsz.
2013. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!