Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudom sok kérdés van hogy...

Tudom sok kérdés van hogy hogy legyünk betegek, de mégis egyikre se adnak rendes választ, csak azt hogy ne lógj. Hogy lehetek lázas, esetleg hogy hánnyak, és hogy mehet a hasam?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 16:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Esetleg szedj össze tifuszt,sárga lázt, szerezz maláriával fertőzött szúnyogot, ilyesmi.
2012. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Egyél krétát. Még kiskoromban én ezt csináltam egyszer. Nekem bevált, de az is lehet hogy véletlen pont olyankor fáztam meg.

De egy próbát megér:).

2012. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább értékeld, hogy egészséges vagy, nincs szörnyűbb látvány, mint egy beteg gyermek, ne kívánj ilyeneket, mert még bevonzol egy súlyos dolgot.
2012. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Évajulival értek egyet! Én is nem rég betegeskedtem és bármit megadtam volna azért, hogy mihamarabb meggyógyuljak. Minek akarsz magadnak bajt??? Ha tényleg lógni akarsz akkor akár hazudhatod is, hogy megy a hasad, gondolom szüleid csak nem nézik meg. Amúgy meg épeszű ember nem akar lebetegedni...
2012. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

neked egy kis színjátékra van szükséged, miért akarsz tényleg beteg lenni, legyen eszed!

bemész a wc-re és öklendezel kijössz azt mondod hánytál, megy a hasad, rosszul vagy...stb...gyomorrontás biztos rosszat ettél...Légy kreatív!

2012. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha orvoshoz viszik, a színjáték már nem lesz elég.
2012. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
miért az orvos mit tud csinálni ha valaki azt mondja gyomorrontásom volt, hánytam és ment a hasam? nem hiszem hogy megkérdőjelezi a beteg állítását, persze nem lesz jó vége a hazugságnak , de inkább ez mint hogy krétát egyen...
2012. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem volt egyszer hogy eljátszottam. Hát nem sült ki jól.

Mivel elvittek orvoshoz, ő megnézte a szokásos torok, szív, tüdő stb.

Majd mondta hogy teljesen rendben vagyok mehetek nyugodtan suliba, lehet hogy most csak valami rosszat ettem.

2012. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
En kolis voltam, a suli meg a koli egy epulet volt, csak egy ajto valasztotta el.raadasul lanykoli, szigoru tanarokkal. Logasra csak betegkent volt lehetoseg. En nagyon sokszor eljatszottam a hasmenes- hanyas sztorit, dokihoz is mentem. Az izgalomtol hogy a doki eszreveszi e hogy szinlelek, mindig falfeher lettem. De sosem buktam le. A doki mindig megallapitotta hogy igen ezt es ezt elkaptam, irt fel smectat, meg egesz hetre kiirt:) a koliban meg beadtam h a szuleim nem ernek ra, nem tudok hazamenni. Ugyhogy ottmaradhattam, lekoltoztem a betegszobaba es elveztem a pihit :) vagy bepotoltam az elmaradt leckeket amik a korabbi bulik miatt nem mentek:) persze kb felorankent huzgaltam a wc- t mivel a tanari szo a mellett volt a betegszoba... nehogy figyeljenek :) de nekem mindig bejott.
2012. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

* tanari szoba mellett...,

Bocsi:) elozo voltam

2012. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!