Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés, étvágytalanság,...

Hasmenés, étvágytalanság, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 1 vagy másfél hónapja megy a hasam rendes anyagcsere helyett. Eddig különösen nem foglalkoztam vele azt hittem csak a gyümölcsöktől, bár azokat eddig is ettem. Tegnap hajnalban olyan iszonyat hasfájásra ébredtem mintha a gyomrom tekergették volna, vagy nem tudom, és ráadásul annyira fájt hogy hányingerem is lett, a lábaim már rángatóztak az erős görcstől, s mire visszajöttem a wc-ről remegtem Azon a napon mikor ez volt nyolcszor mentem wc-re hasfájás miatt, gyengébb vagyok azóta ráadásul kezdek ideges is lenni, mert nem tudom mitől van. Főleg, hogy semmi más tünet nem jelentkezett nálam. Ugyanúgy étkezem mint eddig.

Persze egyre kevesebbet tudok már enni, egész nap korog a gyomrom, mert hiába eszek ha utána (hasmenés) úgyis kijön belőlem. Lehet allergia, vagy valamilyen betegség? Ilyen még sosem volt velem. Étvágyam egy kicsit romlott, szerintem az idegességtől.



2013. aug. 14. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ételérzékenységek bármikor kialakulhatnak, mindenképp keresd fel a háziorvosod, és lehetőleg minél hamarabb.
2013. aug. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát csak elég furának tartom, mert eddig semmire sem voltam allergiás. Orvoshoz elmentünk, de azt mondta, hogy csak egy kis kezdeti hasmenés nem jelent semmit... Bélflórajavítót ajánlott.
2013. aug. 15. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ételérzékenységek, mint lisztérzékenység nem allergia, hanem egy olyan állapot, amikor a szervezet nem tud előállítani megfelelő mennyiségű lebontó enzimet. Bármikor kialakulhat(bár az allergia is, csak mondom), szóval én nem apróznám csak úgy el a dolgot. Még ha vírusos probléma is áll fel, azért ki lehet száradni elég könnyen.
2013. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt is mondta, hogy nem vagyok kiszáradva. Lehet, hogy már az idegességtől. Bár egyik este mikor arra ébredtem, hogy nagyon fáj, azt hiszem álmomban nem idegeskedtem semmin...
2013. aug. 16. 17:06
 5/5 csizia válasza:
Szerintem sürgősen keress fel másik orvost. Mert az elmondottak alapján vastagbélgyulladásod van. Azt pedig antibiotikummal kéne kezelni. Ha gasztroenterológusnál voltál vagy olyannál aki érti a dolgát nem szóltam. De ha csak a háziorvosnál és még vért se vettek akkor nyomás vissza.
2013. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!