Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már kb.1 hete ojan furan...

Már kb.1 hete ojan furan erzem érzem magam, emelygek, hányingerem van, szédulok, rossz szájíz, étvágytalanság és fáradékonysság. Voltam orvoshoz 4 napja azt mondta aceton és nem adott rá semmit. Azota nem javul. Mi a bajom? 16L

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
16L-gondolom 16 éves lány...Mikor volt az utolsó menses? Esetleg tudsz-e esetleges vashiányról? Ha pár nap alatt nem múlik, esetleg visszatér, fordulj ORVOSHOZ, lehetőleg egy másikhoz vagy nőgyógyászhoz.
2011. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom :-)
2011. máj. 9. 18:23
 3/3 anonim válasza:
100%
egy hete velem is ez van és elmentem orvoshoz és vettek tolem vért és tul sok a vas a véremben .. de lehet h mas oka van az egésznek .azt mondta az orvosom hogy kezelni fog ,de most nem teheti meg mert nem reg volt egy eroseb betegsegem es nagyon eros gyogyszereket szedtem
2011. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!