Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? A combom belső...

Mi lehet ez? A combom belső felén van és nem tudom mi ez. Képért katt beljebb

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 29. 23:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nekem ilyen tünetekkel az ekcéma ugrik be egyik ismerősömnek is úgy volt hogyha jobban vakarta jobban is látszott.A másik tippem a pikkelysömör,de ha az még hiányoznak adatok.pl.:el tudod távolítani magadról,egy egyszerű mozdulattal?És ha igen kis nyílt sebet látsz?Ha igen a válasz akkor az.De a bőrdoki mindenképpen megmondja.
2009. okt. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
és ez elmúlik vagy folyton ottvan? ha elszokott múlni, akkor csalánkiütés. ha nem akkor nemtudom. de mivel viszket, meg felis dagad vmi allergiás reakció lehet. igyál meg egy kálcium pezsgőtablettát. az allergiára való.
2009. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy szúnyog csípésre vagy allergiás? Mert az ismerősömnek is ugyanezt csinálja ha megcsípi egy szúnyog. Fenistilezd, de orvos is lássa!! (az első vagyok)
2009. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

valószínüleg egy tinea nevű gombafertőzés.

húzzál el a bőrgyógyászhoz, vagy lerágja a farkad :(... de ha mégsem akkor is kimondottan undorító lesz egy-két héten belül...

2009. okt. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egy biztos jó szőrös a lábad :P
2010. febr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!